Jak długo trwa wypłata pieniędzy z Robinhood

Jak długo trwa wypłata pieniędzy z Robinhood
Category: Uzyskać Dostęp
16 października 2020

Zaktualizowano 1 miesiąc temu

Robinhood to internetowa platforma brokerska, która pozwala kupować i sprzedawać akcje, kryptowaluty i inne papiery wartościowe bez płacenia prowizji handlowej. Możliwość darmowego handlu akcjami sprawiła, że ​​Robinhood jest platformą dla początkujących inwestorów. W zeszłym tygodniu Robinhood zatrudnił nowego szefa marketingu, aby pomógł jej pozyskać więcej użytkowników.

Z radością ogłaszamy, że Christina Smedley dołączy do nas jako dyrektor ds. Marketingu. Będzie nadzorować nasz marketing i komunikację w miarę naszego dalszego rozwoju i pomagać większej liczbie osób uczestniczyć w rynkach finansowych. Https://t.co/Q7ncCDZ92m

Być może wiesz już o różnych typach kont Robinhood, o tym, jak działa karta debetowa Robinhood i jak kupować ułamkowe udziały na platformie. Jak więc wypłacić pieniądze z Robinhood? Na przykład, zakończyłeś zyskowne transakcje i chcesz wypłacić trochę gotówki, aby wydać na inne rzeczy poza platformą. Proces jest prosty, podobnie jak rozpoczęcie inwestowania w Robinhood.

Z przyjemnością informujemy, że ponad 10 milionów ludzi ma konta w Robinhood. Partycypacja to potęga i cieszymy się, że więcej osób ma dostęp do naszego systemu finansowego. 🙌

Dziękuję za bycie częścią tego ruchu. Mamy o wiele więcej w sklepie. Https://t.co/KEL9v6DO3J pic.twitter.com/zk4qczOf24

Jak wypłacić pieniądze z Robinhood:

Możesz bezpłatnie wypłacić pieniądze z Robinhood na swoje konto bankowe. Jednak pewne zasady będą miały zastosowanie do wypłat Robinhood. Obowiązujące zasady zależą od tego, czy chcesz wypłacić pieniądze z depozytu Robinhood, wpływów z handlu, czy też sprzedać bezpłatne akcje polecające, które Robinhood daje nowym członkom po otwarciu konta.

Aby wypłacić pieniądze z depozytu, będziesz musiał poczekać, aż wpłata trafi na Twoje konto Robinhood, co może potrwać do pięciu dni. Wypłata pieniędzy z wpływów ze sprzedaży Robinhood wymaga kilku dni oczekiwania na zaksięgowanie środków na Twoim koncie. Pełne rozliczenie transakcji przez Robinhood zajmuje dwa dni robocze. Dlatego też środki z transakcji sprzedaży byłyby dostępne do wypłaty trzeciego dnia po transakcji. Jeśli sprzedasz bezpłatne akcje polecające, które Robinhood daje nowym członkom, musi minąć 30 dni, zanim będziesz mógł wypłacić środki.

Zanim wypłaty Robinhood dotrą na Twoje konto bankowe, może minąć do czterech dni roboczych. Jednak wypłaty zainicjowane przed 16:00 ET zwykle trafiają na konto bankowe następnego dnia roboczego. Dzienny limit wypłat Robinhood wynosi 50 000 USD.

Transfery do iz Robinhood znów działają i wszystko działa normalnie. Przepraszamy za zamieszanie i niedogodności, jakie mogło to spowodować, i dziękujemy za cierpliwość. Mamy kilka aktualizacji, którymi chcielibyśmy się podzielić w tym wątku. 👇

Problemy techniczne mogą przeszkadzać i opóźniać wpłacanie i wypłacanie pieniędzy w Robinhood.

Wysyłanie gotówki z Robinhood na inne konto bankowe

Możesz wypłacić pieniądze z Robinhood i wysłać je na inne konto bankowe niż to, z którego zostały zasilone. Jednak w tym przypadku obowiązują surowe ograniczenia. Jeśli dokonałeś wpłaty w Robinhood za pośrednictwem jednego konta bankowego, a następnie zdecydowałeś się wypłacić środki na inne, być może będziesz musiał poczekać do 60 dni, zanim zainicjujesz żądanie wypłaty. Oczywiście po zainicjowaniu procesu wypłaty będziesz musiał poczekać do czterech dni roboczych, aby środki trafiły na nowe konto. Długie oczekiwanie to środek zapobiegający używaniu aplikacji do prania brudnych pieniędzy.

Kroki, aby wypłacić pieniądze z konta Robinhood

Dostęp do Robinhood można uzyskać za pośrednictwem aplikacji mobilnej na urządzeniach z oprogramowaniem iOS i Android. Osoby fizyczne mogą również uzyskać dostęp do Robinhood za pośrednictwem witryny internetowej na urządzeniach stacjonarnych. Proces wypłaty pieniędzy z Robinhood za pośrednictwem aplikacji mobilnej jest taki sam dla urządzeń z systemem iOS i Android.

Na telefonie komórkowym otwórz aplikację i dotknij ikony „Konto” znajdującej się w prawym dolnym rogu. Następnie kliknij „Przelewy”, a następnie „ransfer do swojego banku”. Wybierz konto bankowe, na które chcesz wysłać pieniądze, a następnie wprowadź kwotę wypłaty. Wybierz „Prześlij”, aby rozpocząć wypłatę.

Aby wypłacić pieniądze z Robinhood za pośrednictwem strony internetowej, przejdź do prawego górnego rogu ekranu i kliknij „Konto”. Kliknij „Bankowość”, a po prawej stronie pojawi się panel. Wybierz rachunek bankowy odbiorcy i wprowadź kwotę przelewu. Użyj panelu, aby wypłacić pieniądze z Robinhood.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy